• LCHF.pl

Ta wiedza pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepsze ZDROWIE!

Zaktualizowano: 4 gru 2020

Każda dieta wymaga od nas WIEDZY, a wszystkie informacje na jej temat, powinny być rzetelne i potwierdzone badaniami. W końcu zdrowie ma się jedno i nie ma co ryzykować - lepiej poświęcić pare dni na zapoznanie się z zaletami i wadami danego sposobu odżywiania, niż później notorycznie odwiedzać lekarzy. Prawda?
Według strony internetowej statista.com w 2019 roku prawie 50% badanych udostępniło fałszywe wiadomości w internecie, nie będąc tego świadom. Oczywiście nie można mieć do nich żadnych pretensji, ponieważ to nie Oni są autorami tych artykułów. Problem zaczyna się dopiero wtedy, gdy osoby nieświadome (podatne na informacje medialne) zaczynają stosować się do podanych treści, ryzykując swoim zdrowiem i samopoczuciem.


Zastanów się w tej chwili, jak wiele z tych artykułów, zawierających nieprawdziwe informacje ma wpływ na Twoje życie. Teraz możesz tego nie dostrzegać, ale prędzej czy później zauważysz, że dieta, którą wykupiłeś odchudziła Cię jedynie z pieniędzy. Zauważysz, że koktajle, które piłeś, nie spowodowały wchłonięcia Twojego tłuszczu. Zauważysz, że jedyne co straciłeś to TWÓJ CZAS, który mogłeś poświęcić na znalezienie rzetelnych informacji o danym sposobie odżywiania.

Zachęcam Cię, abyś przed przystąpieniem do diety ketogeniczej, przeznaczył swój wolny czas na to, aby przeczytać kilka książek, wartych uwagi, które dużo wyjaśniają nie tylko o wpływie danego sposobu żywienia na zdrowie i kondycje, ale także zawierają wiele cennych badań naukowych, dzięki którym wielu ludzi wyleczyło się z poważnych chorób (m.in. nowotwór, padaczka), uznawanych przez wielu lekarzy za "niemożliwe do wyleczenia".

Lista książek, które naszym zdaniem warto przeczytać, decydując się na dietę ketogeniczną:

  • „Ketogeniczna Biblia” dr Jacob Wilson, dr Ryan Lowery

  • „Dieta IF - Post przerywany” JB Rives

  • „Dieta Keto pod lupą” Jimmy Moore
Przeczytanie tych książek sprawiło, że moja przygoda z ketozą trwa do dziś i skutkuję nie tylko ujemnymi kilogramami, ale także lepszym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Już nie popełniam błędów, które zdarzały się, zanim zagłębiłam się w świat ketozy. Teraz już wiem, krok po kroku, jak prawidłowo się odżywiać, jakie suplementy dostarczać, oraz przed jakimi chorobami może uchronić mnie ketoza.


Wzbogać się o nową wiedzę to nic nie kosztuje!


69 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie